sıvı soğutma, bilgisayar parçaları, elektronik, custom pc, cpu blok, gpu blok

Custom Sıvı Soğutma ve Hazır Kit Fiyat Kıyaslaması

Burada Fiyat Performans ilkenizi belirlemiş olmanız gerekli. Şayet belirlememiş iseniz buna karar vermelisiniz. Çünkü bu sizin maliyet faktörünüzü etkileyecektir. Bilinmelidir ki maliyet faktörü kişiye ve yapacağı işe göre göreceli bir kavramdır. Ulaşılmak istenilen hedef ile parasal kayıpların katlanılabilir boyutu hangi sistemi seçerseniz seçin bir insan olarak sizi duygusal ve bir kullanıcı olarak pc sistem performansı olarak tatmin edecektir.

Bunu şöyle açıklayabiliriz: Diyelim ki, yeni bir sistem toplayacaksınız ve sadece işlemcinizi soğutmak istiyorsunuz. Sisteminizi kurdunuz tıkır tıkır çalışıyor hiçbir sıkıntı yok ve aldığınız kasa ve hazır kittende memnunsanız parasal ve duygusal anlamda gerekli tatmine ulaşmışsınız demektir. Sisteminizi Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.

Ancak birde şu şekilde düşünelim; 300-500 tl aralığında düzgün bir kasa aldığınızı varsayalım. Yine bu aralıkta bir hazır kit aldığınızı farz edelim. Ancak, bir hafta içinde fark ettinizki sıvı soğutma gerçekten hava soğutmadan daha iyi ve diğer elemanlarında bu şekilde soğutulursa sisteminizin daha stabil ve sessiz olacağına vede daha güzel gözükeceğine kanaat getirdiniz. Böyle bir durumda almış olduğunuz kasada da hazır kitte kuvvetle muhtemel bir işe yaramayacak ve cüzzi fiyatlara satmak zorunda kalacak ve gereksiz yere ekonomik kayıplar yaşayacaksınız. Bu Şekilde karşılaşılan bir durumda hem yaptığınız işten zevk almıyacaksınız hemde cebinizden fazla miktarda para çıkmış olucaktır.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bir e-posta gönderi info@sivisogutma.com

×