sıvı soğutma, bilgisayar parçaları, elektronik, custom pc, cpu blok, gpu blok

Tasarlıyor, Oluşturuyor ve İsteklerinizi Uyguluyoruz

Aslında Su soğutma yeni bir şey değil – otomobiller ve büyük server bilgisayarları su soğutma sistemlerini yıllardır kullanmakta. Bununla birlikte, su soğutma, binalar için ve çevre dostu klima sistemleri gibi yeni ve yenilikçi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Doğal zorluklara rağmen, pek çok mühendis su soğutmasının veri merkezinin vazgeçilmez bir geleceği olduğunu öngörüyor. Bazı sistem uzmanları, su soğutma sistemlerinin yakın gelecekte kişisel bilgisayarlar için standart ve vazgeçilmez olacağını öngörüyor.

Standartın Dışına Çıkmak İsteyipte Bilgiye ve Ürüne Ulaşamayan, Bu İşe Meraklı Sıvı Soğutma Sistemi Almak İsteyipte Alamayan Arkadaşlarımıza Yardımcı Olmak Açısından Onlarla Birlikte Bizde Kendimizi Geliştirerek Bu Kültürü Ülkemize Kazandırma Yolunu Seçtik.

Custom Pc Sistemleri

Uzun yıllardır bulunduğumuz bölgede teknoloji ile alakalı birçok konuda varlık göstermekteyiz. Bunun Neticesinde Ülkemizin Henüz Sıvı Soğutma Kültürünü Tam Anlamıyla Tanımış Olmaması Nedeni İle Bu Kültürü İnsanlarımızın Tanıması – Yüksek Seviyede İş yapan, Oyun Oynayan Arkadaşlarımızı Bu İşe Yönlendirmek, Sıvı Soğutmanın Mantığını & Yararlarını & Avantajlarını ve DezAvantajlarını Tam Manasıyla Anlamalarını Sağlamak İçin Böyle bir Varlık Göstermeye Karar Verdik.

Su soğutmayı, hava soğutmadan daha üstün kılan iki temel fiziksel özellik var. Bunların ilki, suyun ısı iletkenliğinin havaya oranla 25 kat daha fazla olmasıdır. Bu sayede su, havadan çok daha hızlı bir şekilde ısıyı fanın olduğu bölgeye aktarabilir.

Diğer üstün özellik ise suyun ısı kapasitesinin, havadan çok daha fazla olması. Isı kapasitesi havaya oranla 4 kat daha fazla olan su, sıcaklığının artması için dört kat daha fazla ısı enerjisine gerek duyuyor.

Sıvı Soğutma Sistemlerinde Kullanılan Pompa ve Fanların Düşünüldüğü Kadar Fazla Değil, Tam Tersine Yok Denecek Kadar Sessiz ve Çok Az GüçTükettiğinide Hatırlatmakta Fayda Var.

Çalışma Prensibimiz

  1. Yönlendirme ve Gerekli Parça Seçimleri.
  2. Berlilenen Tasarıma Göre Proje Oluşturma.
  3. Uygulanacak Kasaya Uygun Pompa ve Rezervuar Seçimleri
  4. Kasaya Uygun Rakorların ve Çeviricilerin Belirlenmesi.
  5. GPU, CPU Blokları ve Radyatör Seçimleri
  6. PETG, Akrilik Boru Seçimleri
  7. RGB Aydınlatma ve Sensör Seçimleri
  8. Ürünlerin Sipariş Edilme Sürecenin Başlaması.
  9. Kurulum Aşaması ve ürün Teslimatı.
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize bir e-posta gönderi info@sivisogutma.com

×