EK-FC1080 GTX TF6 Ekran Kartı Bloğu

5.00 out of 5

Uyumlu Ekran kartları Listesi İçin:  http://www.coolingconfig

Uyumlu Ekran kartları Listesi İçin:  http://www.coolingconfigurator.com/waterblock/3831109831571

Montaj Talimatı: https://b2b.ekwb.com/EK-IM/EK-IM-3831109831571.pdf

Detaylar;

EK-FC1080 GTX TF6, MSI referans dışı tasarım MSI® GeForce® GTX 1080, -1070 ve 1060 GAMING serisi ekran kartları için yüksek performanslı, tam kaplamalı bir su bloğudur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Soğutma Yapılandırıcısı çevrimiçi uyumluluk sistemimizi kontrol edin!

Su, doğrudan bu kritik alanların üstünden akarken GPU, RAM ve VRM'yi (voltaj regülasyon modülü) soğutuyor ve böylece grafik kartına ve VRM'nin yüksek overclocklarda sabit kalmasına izin veriyor. EK-FC1080 GTX TF6 su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını olumsuz etkilemeksizin ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sunar.

Blokun tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısmı kaliteli POM Asetal malzemeden yapılmıştır. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç tutamaklar önceden kurulmuştur ve güvenli ve ağrısız bir kurulum prosedürüne izin verir.

EK Water Blocks, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutma arka plakası (EK-FC1080 GTX TF6 Arka Paneli - Siyah, Nikel) satın almanızı önerir.

FC Terminalinin her iki tarafında G1 / 4 "dişli armatürler kullanılabilir.Ek-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanarak tek bir ATX form faktör anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC1080 GTX TF6 su bloğu kullanılabilir ) sistemine veya diğer bağlantı araçlarına sahip olduğunu lütfen unutmayın EK-FC Bridge & Link sistemi bu su bloğu ile uyumlu değildir.

Kutu İçeriği:

  • EK-FC1080 GTX TF6 serisi su bloğu
  • Vidalı - Montaj Mekanizması
  • Termal Pedler
  • Termal Macun EK-TIM Ectotherm (1g)