EK-FC1080 GTX Strix Ekran Kartı Bloğu

5.00 out of 5

Ayrıntılar

EK-FC1080 GTX Strix, ASUS®

Ayrıntılar

EK-FC1080 GTX Strix, ASUS® ROG Strix GeForce® GTX 1080, 1070 ve 1060 serisi ekran kartları için yüksek performanslı tam kaplamalı bir su bloğudur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Soğutma Yapılandırıcısı çevrimiçi uyumluluk sistemimizi kontrol edin!

Su, bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, RAM ve VRM'yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur; böylece grafik kartına ve VRM'nin yüksek overclock'larda sabit kalmasına izin verir. EK-FC1080 GTX Strix su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sunar.

Bloğun tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısmı kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç ayırmalar önceden kurulmuştur ve güvenli, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir. Blok, kapalı M2,5x4 AX1 vidalar ve pullar ile monte edilmiştir.

EKWB, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutucu arka plakanın (EK-FC1080 GTX Strix Arka Paneli - Siyah veya Nikel) satın alınmasını önerir.

G1 / 4 "dişli armatürler FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir.Ek-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanarak tek bir ATX form faktörü anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC1080 GTX Strix su bloğu kullanılabilir ) sistemine veya diğer bağlantı araçlarına sahip olduğunu lütfen unutmayın EK-FC Bridge & Link sistemi bu su bloğu ile uyumlu değildir.

Kuru İçeriği:

  • - EK-FC1080 GTX Strix su bloğu
  • - Vidalı Montaj Mekanizması
  • - Gerekli montaj vidaları, somunlar ve pullar
  • - 2x EK fişi G1 / 4 "
  • - 6mm Allen anahtarı
  • - Termal Pedler
  • - Termal MacunEK-TIM Ectotherm (1g)