EK-FC Titan X Pascal GPU Block - Nickel

5.00 out of 5

Ayrıntılar:

EK-FC Titan X Pascal

Ayrıntılar:

EK-FC Titan X Pascal, Pascal mimarisine (GP102) dayanan, NVIDIA Titan X ve Xp ekran kartı için yüksek performanslı bir tam kaplamalı su bloğudur. Ayrıntılı uyumluluk listesi için lütfen Soğutma Yapılandırıcısı çevrimiçi uyumluluk sistemimizi kontrol edin!

Su, bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, RAM ve VRM'yi (voltaj regülasyon modülü) doğrudan soğutur; böylece grafik kartına ve VRM'nin yüksek overclock'larda sabit kalmasına izin verir. EK-FC Titan X Pascal su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile kusursuz çalışır. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sunar.

Bloğun tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısmı kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Üst ayrıca 3mm LED diyotları için önceden delinmiş iki yuvaya sahiptir. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç ayırmalar önceden kurulmuştur ve güvenli, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir.

G1 / 4 "dişli armatürler FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir.Ek-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanılarak tek bir ATX form faktör anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC Titan X su bloğu kullanılabilir ) sistemine veya diğer bağlantı araçlarına sahip olduğunu lütfen unutmayın EK-FC Bridge & Link sistemi bu su bloğu ile uyumlu değildir.

GPU'nuzu özel döngünüzdeki PWM etkin fanlara bağlamak için GPU için EK-Kablo PWM Fan Adaptörü öneriyoruz ve böylece grafik kartı sıcaklığına dayanan PWM profillerini kontrol ediyoruz.

Kutu İçeriği:

  • - EK-FC Titan X Pascal serisi su bloğu
  • - Vidalı Montaj Mekanizması
  • - Gerekli montaj vidaları, somunlar ve pullar
  • - 2x EK fişi G1 / 4 "
  • - 6mm Allen anahtarı
  • - Termal Pedler
  • - Termal Macun - EK-TIM Ectotherm (1g)