EK-FC 1080 GTX Ti Ekran Kartı Bloğu

5.00 out of 5

EK-FC 1080 GTX Ti Ekran Kartı Bloğu

EK-FC1080 GTX Ti, Pascal mimaris

EK-FC 1080 GTX Ti Ekran Kartı Bloğu

EK-FC1080 GTX Ti, Pascal mimarisine (GP102) dayanan, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti grafik kartı için yüksek performanslı tam kapaklı bir su bloğudur.

Su, bu kritik alanların üstünden doğrudan aktığı için GPU, RAM ve VRM’yi (voltaj düzenleme modülü) doğrudan soğutur; böylece grafik kartına ve VRM’nin yüksek overclock’larda sabit kalmasına izin verir. EK-FC1080 GTX Ti su bloğu, mümkün olan en iyi soğutma performansı için merkezi bir giriş split-flow soğutma motoru tasarımına sahiptir ve soğutma performansını ters yönde etkilemeden ters su akışı ile sorunsuz çalışır. Bu tür etkin soğutma, üst seviye grafik kartınızın daha yüksek hız aşırtmalara erişmesini sağlayarak oyun veya diğer GPU yoğun görevlerde daha fazla performans sağlar. Dahası, bu tasarım, bu ürünün daha zayıf su pompaları kullanan sıvı soğutma sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyan mükemmel hidrolik performans sunar.

Bloğun tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan yapılırken üst kısmı kaliteli akrilik malzemeden yapılmıştır. Üst ayrıca 3mm diyotlar için önceden delinmiş iki yuvaya sahiptir. Sızdırmazlık kaliteli kauçuk contalar ile sağlanmaktadır. Vidalı pirinç tutamaklar önceden kurulmuştur ve güvenlidir, ağrısız kurulum prosedürüne izin verir.

EKWB, grafik kartınızın görünümünü iyileştiren ve devre kartı VRM bölümüne pasif soğutma sağlayan estetik tutucu arka plakanın (EK-FC1080 GTX Ti Arka Panel – Siyah, Nikel) satın alınmasını önerir.

G1 / 4 “dişli armatürler FC terminalinin her iki tarafında da kullanılabilir.Ek-FC Terminali (DUAL, TRIPLE veya QUAD tipi) kullanarak tek bir ATX form faktör anakart üzerinde dört adede kadar EK-FC1080 GTX Ti su bloğu kullanılabilir ) Sistemine veya diğer bağlantı araçlarına sahip olduğunu lütfen unutmayın EK-FC Bridge & Link sistemi bu su bloğu ile uyumlu değildir.

Blok ayrıca Terminal Blok üzerinde özel bir plastik kapağa sahiptir. Bu eklenti, yan taraftan görünen grafik kartı modelini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Terminal kapağı çıkarılabilir, yanından 2 vida takılmıştır. EK ayrıca, birden fazla grafik kartının kurulumunu kolaylaştırmak için orijinal iki yuvanın yerini alan tek yuvalı G / Ç desteğini ve ayrıca GPU’yu muhteşem bir tek yuvalı çözüme dönüştüren bir alet içeriyor.

Kutu İçeriği:

  • EK-FC1080 GTX Ti serisi su bloğu
  • Vidalı pirinç ayırmalarla montaj mekanizması
  • Gerekli montaj vidaları, somunlar ve pullar
  • 2x EK fişi G1 / 4 ”
  • 6mm Allen anahtarı
  • Termal pedler
  • Termal macun