EK-FB ASUS R5-E10 RGB Serisi Full Anakart-CPU Bloğu

5.00 out of 5

EK-FB ASUS R5E-10 Monoblok RGB Edition, Intel LGA-2011-V3 soket Haswell-E ve Broadwell-E CPU ve A

EK-FB ASUS R5E-10 Monoblok RGB Edition, Intel LGA-2011-V3 soket Haswell-E ve Broadwell-E CPU ve ASUS ROG Rampage V Edition 10 anakart için komple bir all-in-one (CPU ve anakart) sıvı soğutma çözümüdür. Tam ASUS AURA Aydınlatma Kontrolü RGB desteği ile bu su bloğu, olası en iyi CPU soğumasını sağlamak için ödüllü EK-Supremacy EVO soğutma motorunu kullanır. Monoblok, doğrudan tüm kritik alanların (güneyköprüsü pasif olarak soğutulur) doğrudan aktığı için Intel LGA-2011-V3 soket tipi CPU, Intel X99 Express güney köprüsü (PCH) ve güç düzenleme (VRM / MOSFETs) modülünü doğrudan soğutur. Daha zayıf su pompaları kullanan sistemlerde kolayca kullanılabilen çok yüksek bir akış su bloğu.

Monoblok tabanı nikel kaplı elektrolitik bakırdan üretilirken, üst kısımda kalite POM Asetal malzemeden yapılmış, fırçalanmış alüminyumdan yapılmış ROG amblemi ile dekoratif fayanslar eklenmiştir. Blokta, EK logosunu ve Rampage V Edition 10 başlığını aydınlatan RGB LED’leri bulunur. RGB LED’leri ASUS AURA Aydınlatma Kontrolü ile tam uyumludur ve 4 pinli RGB dişi konektör doğrudan anakartın RGB başlığına bağlanabilir.

Kapalı termal ped, su bloğunun soğutma performansını artırmak için voltaj regülatör modülleri üzerinde kullanılır. İşlemci ve güney köprüsü (PCH) çipinde lütfen kapalı elektriksel olarak iletken olmayan termal gres EK-TIM Ectotherm’i kullanın. EK, bu monoblok üzerinde EK-ACF bağlantı elemanlarının kullanılmasını önerir.

Kutu İçeriği:

  • EK-FB ASUS R5-E10 Monoblok RGB Sürümü
  • Montaj mekanizması
  • Termal macun EK-TIM Ectotherm
  • Termal pedler