EK-CoolStream PE 240 (Dual) Radyatör

5.00 out of 5

EK-CoolStream PE 240 (Dual) Radyatör

EK-CoolStream PE 240 (Dual) Radyatör

EK-CoolStream PE, EK’nin benzersiz CSQ tasarımını en son radyatör çekirdekli motoruyla birleştiren, yüksek performanslı bir bilgisayar su soğutma radyatörüdür. EK-Vardar 120mm yüksek statik basınçlı fanlar için üretilmiş olan bu radyatörler, fan çalışma aralığının tamamında maksimum ısı dağılımı için optimize edilmiştir, böylece hem düşük hem de yüksek hava akımı işletiminde olağanüstü bir performans sunar.

EK-kalite oranı, optimum fiyat-performans oranı ve eşsiz minimalist tasarım bu EK-CoolStream PE serisi radyatörleri, herhangi bir bilgisayar su soğutmalı sistem için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

Bu radyatör, 40mm kalınlıktaki radyatör sınıfında en iyi soğutma kapasitesine sahiptir: İki katlı bakır kanatçıklar büyük yüzey alanı sağlarken, paralel akış soğutma bölmeleri hidrolik akış direncini minimuma indirir. Push-pull fan kurulumunun soğutma performansını daha da arttırmasını sağlamak için radyatör kefenleri her iki tarafta UNC 6-32 dişleri ile vurulmuştur.

Bu ürün, herhangi bir G1 / 4 dişli bağlantısının kullanılmasına izin vermek için önceden yerleştirilmiş uzatıcılara sahip iki gömme G1 / 4 yivli bağlantı noktasına sahiptir. EK, EK-CSQ serisi sıkıştırma bağlantı elemanları önerir.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

Standart 120x120x25mm ebat dışındaki fanları kullanırken lütfen uygun uzun vidaları kullanın!

Düzgün olmayan uzun vidaların kullanılması radyatör göbeğinin delinmesine ve ürüne onarılamayacak şekilde zarar verebilir. Bu tür yanlış kullanımlar ürün garantisi kapsamında değildir!

Malzeme:

– Bakır kanatları

-% 90 bakır boru (H90)

– Pirinç odalar

– Alüminyum gövde

Teknik detaylar:

Boyutlar: 280 x 130 x 38mm (G x G x Y)

Ağırlık: 0.77kg

Sıvı Kapasitesi: ~ 165 mL

FPI: 19 (bölünmüş yüzgeç)

Bağlantı noktası konuları: 2x G1 / 4

Fan uyumluluğu: herhangi bir standart boyutlu 120x120x25mm fan; UNC 6-32 diş vurma

Test edilen basınç: 1 bar (g)

Paket İçeriği:

– EK-CoolStream PE serisi radyatör / w önceden kurulmuş G1 / 4 uzatıcılar

– Düz başlı UNC 6-32 vidalar (l = 30mm)

– Düz başlı UNC 6-32 vidalar (l = 5mm)